First School

Хто ми?

First school — це приватна школа повного дня. Програма навчання включає в себе обов’язковий базовий освітній компонент — навчальні програми для загальноосвітніх закладів, які затверджені Міністерством освіти і науки України.

Крім державної освітньої програми наші діти поглиблено вивчають англійську мову. Заняття з англійської проходять щодня, і діти мають можливість практикувати мову в щоденному побутовому спілкуванні.

Вже з першого класу наші учні мають можливість вивчати ази IT-технологій, знайомитися з основами фінансової грамотності, вивчати додаткові мови: німецьку та французьку, і … впізнавати себе, оточуючий нас світ.

 

Приєднуйтеся!

 kidmix_vyveska_800x600_NEW

 

Так ми навчаємося :)

 

А так святкуємо :)

Zhiraf

Чому обирають First school?

Ми закладаємо основи для самостійного прагнення дитини до навчання і всебічного розвитку, допомагаємо пізнавати навколишній світ, підтримуємо особистість кожної дитини і формуємо сильні якості успішного лідера!

Індивідуальний підхід

Кожна дитина — особистість. У нас є можливість організувати навчання з урахуванням здібностей, можливостей і характеру кожної конкретної дитини.

Комфортне навчання

На відміну від державних навчальних закладів ми маємо можливість приділити набагато більше часу для вивчення шкільних предметів, роблячи цей процес захоплюючим, адже ми спілкуємося з нашими учнями протягом цілого дня. І ніяких домашніх завдань!

Всебічний розвиток

Ми прагнемо всебічного розвитку наших учнів. Тому крім розумового зростання велику увагу приділяємо фізичному і естетичному розвитку дитини, психо-емоційному становленню особистості через соціалізацію в нашому шкільному колективі.

Англомовне середовище

Ми прагнемо зробити спілкування дітей англійською вільним. Саме тому ми не обмежуємося шкільною програмою з вивчення англійської, а спілкуємося нею, вирішуючи навіть повсякденні питання.

Навчання, як пригода

Наши преподаватели настоящие волшебники школьных наук. Познание предметов проходит в форме диалога с использованием большого количества познавательного материала, проектной и самостоятельной деятельности учеников.

Клас Preschool

Це нова сучасна модель підготовки дітей до школи в дошкільних установах, яка поширюється як в Україні, так і в країнах Європи. Створена за новітніми технологіями і сучасною методикою, спеціально розроблена програма передбачає творчий і диференційований підхід в роботі з дітьми у віці від 4,5 до 6-ти років.

Додаткові студії

Ми пропонуємо цілий ряд напрямків з додаткового розвитку наших учнів. Це і можливість більш поглибленого вивчення іноземних мов, занятя вокалом і живописом, танцями, навчання грі в шахи.

 

Як стати учнем нашої школи?

Прийом дітей до First School здійснюється за результатами співбесіди вне залежності від місця проживання і реєстрації.

До першого класу приймаються діти у віці від 6 років.

До класу Preschool приймаються діти у віці від 4,5 років.

Ознайомитися із вартістю навчання можна за цим посиланням.

Ознайомитися із базовим розкладом дня можно за цим посиланням.

Вiдправити запит

Наші контакти:

21b

вул. Урлівська, 21Б, Київ

info@kidmix.com.ua

To Top